Expense Reduction Analysts

Informācija par franšīzi
Franšīzes apraksts

Expense Reduction Analysts ir lielākais konsultāciju uzņēmums pasaulē, kas palīdz citiem uzņēmumiem samazināt to operacionālās izmaksas. Sevišķi, ja runa iet par netiešajām izmaksām, kā piemēram, transports, mārketings, telekomunikācijas, banku pakalpojumi, enerģija un daudzas citas. Uzņēmums tika dibināts 1992.gadā Lielbritānijā. Pašlaik tam ir jau vairāk kā 700 partneri 25 pasaules valstīs.

ERA klientiem nav ne mazāko finansu risku saistībā ar projektiem. Klients maksā tikai pēc rezultātu sasniegšanas (pēc principa "nav rezultātu- nav samaksas"). Atlīdzība par konsultācijām ir daļa no ietaupījumiem, ko klients sasniedz projekta rezultātā.

Expense Reduction Analysts ekspertiem ir dziļas zināšanas vairāk nekā 40 izmaksu kategorijās. Kopš 1992.gada Expense Reduction Analysts ir veiksmīgi paveikuši jau vairāk nekā 18 tūkstošus konsultāciju projektus un vidējais izmaksu samazinājums ir aptuveni 20%.

Expense Reduction Analysts klientu loks aptver mazus, vidējus uzņēmumus un lielas starptautiskas korporācijas no teju ikviena ekonomikas sektora, starp kuriem ir tādi pasaulē pazīstami uzņēmumi kā IKEA, Deloitte, the University of Social Psychology, NOVOL, Planet Organic, SGB Bank SA, Decathlon, SAMAG un tūkstošiem citu uzņēmumu.

Kļūsti par Expense Reduction Analysts partneri!

Expense Reduction Analysts partneri ir uzņēmīgi, motivēti un nāk no visdažādākajām nozarēm. Expense Reduction Analysts partneri bieži vien kooperējas un veido starptautiskas komandas, strādājot pie klientu projektiem. Tas ļauj katram konsultantam pielietot savas stiprās puses, tajā pat laikā gūstot labumu no citu partneru zināšanu un iemaņu priekšrocībām. Pateicoties plašajam un pieredzes bagātajam Expense Reduction Analysts tīklam, klienti ir droši par to, ka iegūs labākos pieejamos biznesa risinājumus pielāgotus konkrēti viņu biznesa vajadzībām.

Kā Expense Reduction Analysts partneris Jūs varēsiet izbaudīt uzņēmēja neatkarību, tajā pat laikā saņemot atbalstu no starptautiska ekspertu tīkla!

Franšīzes struktūrvienību

Tīklā jau ir iesaistījušies vairāk nekā 700 partneri 25 pasaules valstīs. Expense Reduction Analysts franšīzes ņēmēji aktīvi darbojas Eiropā, ASV, Kanādā, Dienvidamerikā un Austrālijā. Arī daudzās Centrālās un Austrumeiropas valstīs - Polijā, Čehijā, Slovākijā, Ukrainā u.c. Pašlaik tiek meklēti partneri Baltijas valstīs.

Franšīzes struktūrvienību attēli
Expense Reduction Analysts Team
Informācija franšīzes ņēmējam
Franšīzes ņēmēja atbalsts
  • Unikāla zinātības (know-how) un atbalsta sistēma, tajā skaitā- piekļuve vairāk nekā 18 tūkstošiem realizētu projektu metodoloģijai
  • Desmit sākotnējās apmācības dienas Lielbritānijā un 6 mēnešu koučinga periods pieredzējušu Expense Reduction Analysts partneru vadībā
  • Dalība franšīzes devēja rīkotajās apmācībās un konferencēs
  • Pilns mārketinga un biznesa atbalsts
Paredzamās kopējās investīcijas

Investīcijas Expense Reduction Analysts licences iegādē ir 34,9 tūkstoši EUR, kas ietver sevī maksu par apmācībām, koučingu, mārketingu un programmatūru.

Royalty maksājums ir 350EUR/ mēnesī (pirmie 18 mēneši) un 700EUR/ mēnesī (sākot ar 19.mēnesi) vai 20% no apgrozījuma.

Mārketinga maksa: 3% no apgrozījuma.

Pamatprasības
  • Vadītāja vai speciālista pieredze jebkurā biznesa jomā
  • Angļu valodas zināšanas (intermediate level)
  • Vēlme un iespējas investēt biznesā 34,9 tūkstošus EUR
Informācija par franšīzes devēju
E R Associates Ltd.
Suite 24, 40 Churchill Square, Kings Hill, West Malling, Kent ME19 4YU, United Kingdom
+371 29 558 222
juris@francity.com
en.expensereduction.com/join-our-team/recruitment/
Kontaktpersona kandidātiem

Juris Roganovs

Uzzināt vairāk
Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas, lūdzu, aizpildiet zemāk esošo formu. Informācija tiks nosūtīta tieši franšīzes devējam.
Vārds un uzvārds *
Pilsēta *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
If you see this field leave it blank

Katalogā ietverto informāciju ir iesniedzis franšīzes devējs. Pirms sadarbības līguma parakstīšanas kandidātam vajadzētu pārliecināties par uzņēmuma datiem un kopējo biznesa modeļa pievilcību. Redakcija patur tiesības pārbaudīt informāciju par katalogā esošiem uzņēmumiem. Ja saņemat informāciju, ka uzņēmumu iesniegtie dati ir neprecīzi vai novecojuši, lūdzu, sazinieties ar redakciju.