Arby’s

Arby's restaurant
Informācija par master-franšīzi
Master-franšīzes apraksts

Arby's - Amerikas sendviču restorāns. Pašlaik tīklā ir vairāk kā 3 400 struktūrvienības, kas atrodas Amerikas Savienotajās valstīs, Kanādā, Tuvo Austrumu valstīs un Turcijā. Vairāk nekā 50 gadus uzņēmums piedāvā saviem viesiem ar rokām darinātas sviestmaizes un burgerus, dažādu tautu ēdienus un neaprakstāmi garšīgus desertus. Raksturīga restorānu iezīme ir augstākās kvalitātes gaļas un veselīgākas izvēles ēdienu piedāvājums. Arby's ieņem stabilu pozīciju starp fast food un fast casual ēdināšanas segmentiem.

Arby's saviem franšīzes reģionāliem partneriem piedāvā 20 gadu teritorijas attīstības līgumu.

Uzņēmuma struktūrvienību skaits

940

Franšīzes struktūrvienību skaits pasaulē

2417, tajā skaitā, 131 struktūrvienība ārpus ASV tirgus

Franšīzes struktūrvienību attēli
Arby's restaurant
Informācija master-franšīzes ņēmējam
Master-franšīzes ņēmēja atbalsts
  • 6-8 intensīvu apmācību kursu ASV priekš franšīzes ņēmēja vadošiem darbiniekiem par visām franšīzes vadības un attīstības niansēm
  • apmācības franšīzes ņēmēja restorānā pirms un pēc tā palaišanas
Paredzamās kopējās investīcijas

Investīcijas restorāna atvēršanā ASV ir no 350 tūkstošiem līdz 2,5 miljoniem USD. Arby's sagaida, ka starptautiskie franšīzes partneri būs gatavi strauji attīstīties un vērt jaunus restorānus attīstības reģionā. Franšīzes ņēmējam ir jābūt pietiekamiem līdzekļiem, kas lautu viņam atvērt vismaz 5-10 Arby's restorānus Baltijā 5 gadu laikā. Atvēršanas dinamika un restorānu lokācijas vietas ir apspriežamas ar franšīzes devēju.

Sākotnējais franšīzes maksājums par viena restorāna atvēršanu ir 10 000 USD. Ikmēneša royalty maksājums ir 4,25% no neto ieņemumiem. Tāpat franšīzes ņēmējam būs jāpiedalās ar 3,75% no pārdošanas ieņēmumiem kopējos mārketinga pasākumos. 

Informācija par master-franšīzes devēju
Arby’s Restaurant Group, Inc.
1155 Perimeter Center West, Atlanta, GA 30338, USA
+48 570 375 447
jroganovs@franchiseinfo.lv
www.arbys.com
Kontaktpersona kandidātiem

Lūdzu, aizpildiet un nosūtiet mums zemākesošo anketu. Atbildīgā par kandidātu atlasi persona nosūtīs Arby's Jums prezentāciju un konfidencialitātes līgumu. Pēc konfidencialitātes līguma aizpildīšanas atbilstošiem kandidātiem sniegsim detalizētu informāciju par biznesa modeli un franšīzes nosacījumiem.

Uzzināt vairāk
Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas, lūdzu, aizpildiet zemāk esošo formu. Informācija tiks nosūtīta tieši franšīzes devējam.
Vārds un uzvārds *
Pilsēta *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
If you see this field leave it blank

Katalogā ietverto informāciju ir iesniedzis franšīzes devējs. Pirms sadarbības līguma parakstīšanas kandidātam vajadzētu pārliecināties par uzņēmuma datiem un kopējo biznesa modeļa pievilcību. Redakcija patur tiesības pārbaudīt informāciju par katalogā esošiem uzņēmumiem. Ja saņemat informāciju, ka uzņēmumu iesniegtie dati ir neprecīzi vai novecojuši, lūdzu, sazinieties ar redakciju.