Franšīzes ņēmēju reģistrs ir paredzēts visiem, kas vēlas uzsākt savu biznesu. Pievienošanās franšīzes sistēmai visā pasaulē tiek uzskatīta par pārbaudītu un mazāk riskantu uzņēmējdarbības metodi. Katrs, kas ir ieinteresēts biznesa uzsākšanā, var pievienoties kandidātu reģistram, aizpildot zemākesošo anketu.

Mēs savienojam franšīzes devējus ar franšīzes ņēmējiem

FranchiseINFO.lv ir lielākā Centrālās un Austrumeiropas franšīzes portālu tīkla sastāvdaļa. Simtiem un pat tūkstošiem franšīzes sistēmu no dažādām nozarēm meklē uzticamus sadarbības partnerus. Lai saņemtu vairāk informāciju par Jūs interesējošo franšīžu sadarbības nosacījumiem, Jūs varat sazināties ar pašām kompānijām vai ar mūsu speciālistiem. Ja pašlaik nevarat izlemt par kādu konkrētu zīmolu, mēs Jums iesakām pievienoties kandidātu reģistram, aizpildot anketu. Jūsu anketa tiks nosūtīta tiem franšīzes devējiem, kuri meklēs franšīzes partnerus jūsu norādītajā reģionā. Šādā veidā franšīzes devēji, kas sadarbojas ar FranchiseInfo.lv portālu, varēs Jums nosūtīt sadarbības piedāvājumus uz e-pastu. Pateicoties sadarbībai ar portāliem citās CEE valstīs, Jums būs iespēja saņemt piedāvājumus arī no kompānijām, kuru franšīzes sistēmas vēl nav uzsākušas darbību Latvijā vai Baltijā. Lai saņemtu piedāvājumus atbilstoši savām interesēm, lūdzu, anketā precīzi aizpildīt prasīto informāciju. Obligātie lauki aizpildīšanai ir atzīmēti ar sarkanu zvaigznīti (*).

Personīgā informācija

Vēlamās biznesa jomas

mazumtirdzniecība

pakalpojumi

Investīcijas*

Vai jums pašlaik jau ir savs bizness?*

<if you see the box below, leave it blank.>
papildus informācija

SIA “FRANCITY” informē, ka kandidātu personas datu vākšanas un apstrādes mērķis ir tādu personu datu bāzes izveide, kas ir ieinteresētas uzņēmējdarbības veikšanā kā franšīzes ņēmēji vai kādā cita veida partnerībā. Kandidātu dati ir pieejami SIA “FRANCITY” darbiniekiem, kas veic datu vākšanu un apstrādi, kā arī franšīzes vai licences devējiem, kas meklē biznesa partnerus. Vienlaicīgi informējam, ka reģistrētiem kandidātiem ir tiesības iepazīties ar saviem reģistrā saglabātajiem datiem un veikt tajos izmaiņas. Personas datu nosūtīšana ir labprātīga.