Unique Pearls

informācija par franšīzes sistēmu

franšīzes sistēmas apraksts

Latvijā uzņēmums darbojas ar "Upes Pērles" zīmolu.

Pirmais "Upes Pērles" veikals tika atvērts 2007.gadā Rīgā. Kopš tā laika biznesa modelis ir nepārtraukti attīstījies, tāpēc kompānija izlēma dalīties ar savu bagātīgo pieredzi ar franšīzes partneriem, lai palīdzētu viņu biznesiem kļūt efektīviem un rentabliem jau no pirmiem darbības mēnešiem. Bez mārketinga un veikala vadības prasmēm "Unique Pearls" komanda apmācīs savus franšīzes ņēmējus izmantot plašās iespējas B2B sektorā.

struktūrvienības

Latvijā uzņēmumam ir 2 zīmola veikali tirdzniecības centros "Spice" un "Domina".

franšīzes struktūrvienība

Uzņēmumam pašlaik nav franšīzes veikalu, bet ir plašs sadarbības partneru tīkls. 2016.gadā tika pieņemts lēmums par attīstības uzsākšanu ar franšīzi, izstrādāts detalizēts franšīzes modelis ar pārdomātu apmācību un atbalsta sistēmu un rīkiem. 

struktūrvienības fotogrāfija
informācija priekš franšīzes ņēmējiem

atbalsts franšīzes ņēmējiem

Mēs zinām cik sarežģīti ir uzsākt biznesu, tāpēc esam apņēmušies kļūt par labākajiem mentoriem un draugiem mūsu franšīzes partneriem. Ja būs nepieciešams, palīdzēsim ar praktisku iesaistīšanos biznesa procesos.

  • Mēs palīdzēsim ar biznesa plānu un finanšu kalkulācijām
  • ​Mūsu komanda palīdzēs meklēt un izvēlēties piemērotākās tirdzniecības telpas
  • ​Mūsu dizianeri un merčendaizinga speciālisti izveidos efektīvu telpu plānojumu un 3D dizaina projektu
  • Mēs nodosim Jūsu rīcībā detalizētu vadības un operacionālo rokasgrāmatu
  • Jūsu komanda saņems visaptverošas teorētiskas un praktiskas apmācības gan Rīgas veikalos, gan Jūsu veikalā
  • Mēs sagatavosim Jūsu veikalam gada mārketinga plānu
  • Jums būs nodrošināta piekļuve ektīviem mārketinga un merčendaizinga rīkiem dažādu aktivitāšu un kampaņu nodrošināšanai
  • Mēs Jums palīdzēsim ar operacionālu problēmu risināšanu visā mūsu sadarbības laikā
  • Mūsu komanda radīs arvien jaunus produktus, kas kļūs par Jūsu nākamajiem bestselleriem
  • ​Ar mūsu produkciju Jums būs plašas peļņas iespējas arī B2B sektorā

kopējās investīcijas

Aptuvenas veikala atvēršanas izmaksas ir no 35 000 € līdz 40 000 €, atkarībā no atrašanās vietas, platības un telpu stāvokļa.

Sākotnējais franšīzes maksājums ir 12 000 € (par veikalu). Tas ietver sevī sākotnējo "starter pack" (rotaslietu prezentēšanas planšetes un statīvus, iepakojumus, turētājus u.c.), telpu funkcionālo zonējumu, 3D dizaina projektu, veikala vadības un operacionālo rokasgrāmatu, sākotnējās apmācības, finanšu un mārketinga plānus.

Sākotnējais franšīzes līguma termiņš ir 5 gadi (ar atjaunošanas tiesībām).

Mēs Jums operatīvi palīdzēsim ar apmācībām un veikala iekārtošanu, lai Jūs varētu uzsākt tirdzniecību jau 2-3 mēnešu laikā no telpu nomas līguma parakstīšanas brīža.


pamata nosacījumi

Veikala koncepcija ir ļoti elastīga. Veikalam ir nepieiciešami mazāk kā 20mun tas var tikt izvietots tikpat kā jebkādas konfigurācijas telpās. Ja mazumtirdzniecības telpas tirdzniecības centrā pašlaik nav pieejamas vai tām ir neatbilstoši augsta cena, pastāv iespēja izveidot "tirdzniecības saliņu", kuru var novietot aktīvākajos tirdzniecības centru koridiros/ vestibilos. Mūsu dizaineri un merčendaizinga speciālsiti radīs tirdzniecības platības dizainu un 3D vizualizāciju, lai visas puses gūtu pārliecību, ka veikals izskatīsies lieliski un būs pietiekami daudz vietas preces uzglabāšānai un efektīvai demonstrēšanai. 


informācija par franšīzes devēju

SIA Franchise UP

+371 29 558 222

franchise@uniquepearls.eu

uniquepearls.eu

kontaktpersona priekš kandidātiem

Juris Roganovs

uzzināt vairāk

Ja vēlaties saņemt papildus informāciju, aizpildiet kontaktformu. Informācija tiks nosūtīta tieši Unique Pearls.

ziņojums
Vārds un uzvārds *
Pilsēta *
Tālrunis *
E-pasts *

lasīt rakstus

Katalogā ietverto informāciju ir iesniedzis franšīzes devējs. Pirms sadarbības līguma parakstīšanas kandidātam vajadzētu pārliecināties par uzņēmuma datiem un kopējo biznesa modeļa pievilcību. Redakcija patur tiesības pārbaudīt informāciju par katalogā esošiem uzņēmumiem. Ja saņemat informāciju, ka uzņēmumu iesniegtie dati ir neprecīzi vai novecojuši, lūdzu, sazinieties ar redakciju.