Primeksa produktam atkal panākumi pasaulē

Jānis Ošlejs
Jānis Ošlejs / Primekss vadītājs
Trešdiena
03.04.2019
Primekss saņem prestižo balvu Most Innovative Product Award 2019 nozares nozīmīgākajā izstādē, World Of Concrete 2019, Las Vegasā.
 

Latvijas ražojošais uzņēmums Primekss, kas starptautiski attīstās ar franšīzes/ licencēšanas metodi, ir viena no ļoti retajām kompānijām pasaulē, kas šo prestižo balvu ir saņēmusi jau ceturto reizi.

“Šis sasniegums parāda Primekss kā uz nepārtrauktiem uzlabojumiem vērstu uzņēmumu un ir atzinība mūsu Primekss Betona izpētes centra betona un konstrukciju inženieriem Dr. Cepurīša vadībā, kuri veic nepārtrauktu izpēti, pilveidojot betona tehnoloģiju. Tieši šāda visaptveroša pieeja tehnoloģijas inovācijai mums ir ļāvusi tirgū ieviest veiksmīgus produktus un atkārtoti saņemt šo nozares nozīmīgo inovāciju balvu. Esam arī priecīgi par atzinību ASV tirgū, kur šobrīd PrīmXComposite tehnoloģija tiek pielietota jau 10 pavalstīs. Arī pašlaik mums ir atvērti jauni produktu attīstības projekti, un mēs ļoti ceram, ka arī mūsu nākamās inovācijas būs vismaz tikpat veiksmīgas.”- Jānis Ošlejs, Primekss Group CEO.

 

Par Primekss Group

Primekss Group ir uz inovācijām balstīta, strauji augoša betona tehnoloģiju uzņēmumu grupa, kas ir izstrādājusi un patentējusi savu kompozītbetona tehnoloģiju – PrīmXComposite. Pateicoties pašu Izpētes un attīstības departamentam, uzņēmums nodrošina inovatīvu betona tehnoloģiju produktu izstrādi, kas veiksmīgi tiek eksportēti uz vairāk kā 20 valstīm visā pasaulē. Primekss Group apgrozījums strauji aug un 2018. gadā pārsniedza 45 miljonus eiro.


Žurnāliste

populārs forumā