Eco Forte

informācija par franšīzes sistēmu

franšīzes sistēmas apraksts

ECO Forte piedāvātais franšīzes bizness ir unikāls Latvijā. Drošas dezinfekcijas veikšana sniedz iespēju klientiem, bez apdraudējuma cilvēkiem, dzīvniekiem, augiem un tehnikai, pilnībā atbrīvoties no jebkāda veida patogēniem. ​

Jūsu nākotne biznesā!

Vai esat kādreiz aizdomājušies par biznesu, kurā klienti ar prieku Jūs gaida, ir apmierināti ar paveikto un paši bieži vien iesaka draugiem, radiem paziņām? Sadarbojoties ar mums, Jūs iegūsiet biznesu, kas atbilst visām būtiskajām laba biznesa īpašībām:

  • Daudzi darbības segmenti

Medicīna, biroji, transports, sporta klubi, izglītības iestādes, ēdināšana, viesmīlība, lauksaimniecība un daudzi, ļoti daudzi citi segmenti.

  • Regulāri pakalpojuma pasūtījumi

Klientiem ir nepieciešama veselīga vide. Reizi mēnesī, reizi nedēļā vai pat katru dienu ir jānodrošina atbilstoša vide.

  • Augsts produktu un pakalpojumu pieprasījums

Lielākajai daļai klientu ir nepieciešams nodrošināt atbilstību drošas vides prasībam, tāpēc Jūs esat gaidīti.

  • Viegli

Sava biznesa uzsākšana tipiski ir sarežģīts process. Savukārt ECO Forte piedāvātais franšīzes bizness palīdzēs atrisināt daudzus aspektus, kas nepieciešami sākotnējai un ilgetemiņa veiksmei.

Kāpēc franšīze?

ECO Forte piedāvātā franšīze sniedz iespēju uzsākt biznesu ar skaidru biznesa uzstādījumu, vīziju, biznesa procesiem, procedūrām, mārketingu, plānu, apmācībām un iekārtām. No jums nepieciešama vien vēlme sākt darbību!

ECO Forte drošas dezinfekcijas risinājumi

ECO Forte piedāvātais dezinfekcijas līdzeklis TriBioSan ir izstrādāts par pamatu ņemot cilvēka ķermeņa izstrādāto dabisko aizsardzību pret mikroorganismiem. Ievainojot cilvēka ādu, organisms dod komandu baltajiem asinsķermenīšiem aizstāvēties pret iespējamo infekciju. Balto asinsķermeņu galvenais ierocis cīņā pret infekcijām izstrādātā viela, ar kuras palīdzību tiek nogalināti visi nevēlamie mikroorganismi, ir TriBioSan aktīvā sastāvdaļa. “Eco-Mist Biotechnics” dezinfekcijas risinājuma pamatā ir identiska viela tai, ko ražo cilvēka organisms.

Ir klīniski pierādīts, ka ECO Forte drošas dezinfekcijas risinājums ar 99,9999% efektivitāti nogalina visus zināmos nevēlamos vīrusus, baktērijas, mīkobaktērijas, sēnītes un sporas.

Neatkarīgu laboratoriju veiktie pētījumi apliecina, ka EN1276 standarta testu ietvaros, mūsu dezinfekcijas līdzekļi spēj samazināt patogēnu koncentrāciju ar 10∧6 reizes. Piemēram, spirta noglināšanas rādītājs ir 10∧3. Klīniski pierādīts, ka mūsu risinājuma izmantošana palīdzēs jūsu klientiem veiksmīgi cīnīties pret listēriju, E-Coli, salmonelozi, MRSA, legionellu, putnu gripu, norovīrusu, C-diff, H1N1 un daudziem citiem patogēniem.

struktūrvienības

SIA ECO Forte ir master-franšīzes tiesības Baltijas valstīs, kas nozīmē, ka uzņēmums gan pats attīsta drošu dezinfekcijas pakalpojumu biznesu reģionā, gan arī sadarbojas ar franšīzes partneriem. 

struktūrvienības fotogrāfija
informācija priekš franšīzes ņēmējiem

atbalsts franšīzes ņēmējiem

ECO Forte franšīzes piedāvājumā iekļauts:

  • Pārdomāts un pierādīts biznesa modelis
  • Intensīva apmācību programma Lielbritānijā vai Latvijā
  • Pilns aparatūras un produktu komplekts biznesa uzsākšanai
  • Mārketinga atbalsts no ECO Forte un Eco-Mist Biotechnics
  • Sākotnējais pārdošanas atbalsts

kopējās investīcijas

Sadarbības formas,  nosacījumi, tirgus segmenti un teritorijas tiek individuāli pielāgotas partneru interesēm un iespējām.


informācija par franšīzes devēju

Eco Forte

+371 29 558 222

jroganovs@franchiseinfo.lv

ecoforte.eu

kontaktpersona priekš kandidātiem

Juris Roganovs

uzzināt vairāk

Ja vēlaties saņemt papildus informāciju, aizpildiet kontaktformu. Informācija tiks nosūtīta tieši Eco Forte.

ziņojums
Vārds un uzvārds *
Pilsēta *
Tālrunis *
E-pasts *

lasīt rakstus

visvairāk lasītais

Katalogā ietverto informāciju ir iesniedzis franšīzes devējs. Pirms sadarbības līguma parakstīšanas kandidātam vajadzētu pārliecināties par uzņēmuma datiem un kopējo biznesa modeļa pievilcību. Redakcija patur tiesības pārbaudīt informāciju par katalogā esošiem uzņēmumiem. Ja saņemat informāciju, ka uzņēmumu iesniegtie dati ir neprecīzi vai novecojuši, lūdzu, sazinieties ar redakciju.