BREEZE watermovements

informācija par franšīzes sistēmu

franšīzes sistēmas apraksts

Cilvēka dzīvības avots ir ūdens, kustība un dzīvotprieks. Balstoties uz šo pārliecību, esam izveidojuši BREEZE} – aquafit studiju, kas apvieno visus šos trīs elementus sava pakalpojumā. Kustība udenī, procedūras veselam ķermenim, veselīga uztura bārs.

  • Kustība ūdenī –ipašs ūdens trenažieris, kura burvība slēpjas iespējā vienlaikus sportot un lolot ķermeni. Tas ir 3 vienā – ūdens,velosipēds,hidromasāža. Minoties ar velosipēdu,paralēli darbojas 18 hidromasāžas sprauslas un 16 ūdens sprauslas, kuras masē ķermeņa problemātiskās zonas un hromoterapeitiskā gaisma rada relaksējošu vidi.
  • Procedūras veselam ķermenim – relaksējošas, attīrošas un ādas stāvokļa uzlabojošas masāžas un ietīšanas. Veselības vingrošana.
  • Veselīga uztura bārs – izmeklēti dzeramie ūdeņi, zaļie kokteiļi, tējas un veselīgas uzkodas.
  • Vitalitātes programmas. Katram klientam izstrādājam individuālu veselības programmu mērķa sasniegšanai– nomest svaru, uzlabot pašsajūtu vai relaksētos. Visas procedūras un programmas tiek izveidotas un realizētas profesionāļu uzraudzībā.

Ūdens trenažieris "akvabaiks" – tā ir jauna vēsma fitnesa industrijā, kas kļūst arvien populārāks visā pasaulē. Šis trenažieris ieņem godpilno 1. Vietu Francijā, studijas aktīvi attīstās Anglijā, Vācijā, Arābu Emerātos, Amerikā un citur.  Dotā trenažiera priekšrocību ir daudz- minimums kontrindikāciju, patīkams, ātrs un fantastisks līdzeklis, lai atbrīvotos no nevēlamā svara un celulīta. Akvabaikam Relax piemīt fizioterāpijas īpašības un viņu iesaka grūtniecēm, tiem kam nav ieteikta liela slodze uz sirdi, tāpat arī tiem, kas iziet reabilitāciju pēc traumām, un cilvēkiem ar lielu lieko svaru.

Tiešā nodarbības pašizmaksā ietilpst tikai ūdens un minimāls elektroenerģijas patēriņš, kas dod iespēju ātri atpelnīt ieguldītos līdzekļus.

Uzņēmums piedāvā 3pakalpojumu veidus salona atvēršanā:

  • Partnerattiecības
  • Licenzēšana
  • Franšīze

Papildus peļņas iespējas

Inovatīvi franču kompānijas Dynamika trenažieri baseiniem paplašinās Jūsu peļņas iespējas ar akvafit piedāvājuma ievirzīšanu jaunā līmenī. Velosipēds, skrejceliņš, batuts, steps, podests dejošanai ūdenī: daudzveidos grupu nodarbības ūdenī. Trenažieri izgatavoti no speciāla materiāla, kam ir arī vairākas variācijas, ar metāla piejaukumu. 

Sertificēta trenere un fizioterapeite, Latvijas sporta Akadēmijas doktorante Karīna Radionova, kas izgāja apmācību Francijā, sastādija programmas sporta nodarbībām uz ūdens trenažieriem.

Programmas:

– AquaRide (Aquaspinning)- grupveida treniņš ūdenī, uz ūdens velosipēda ar dažādu pakāpju noslogojumu. (intervālā, kombinētā, svara zaudēšanai)

– AquaCrossFit – grupveida treniņš ūdenī, izmantojot vairākus tenažiera veidus( velosipēds, skrejceliņš, batuts)

–  AquaRehab – grupveida vai individuālais treniņš, kas paredzēts reabilitācijai pēc traumām un operācijām.

struktūrvienības

Akvabaiku water movements [BREEZE} tīklā pašlaik ir divi saloni, kas atrodas prestižos rajonos Rīgā un Jūrmalā. Studija Rīgā ir piemērs, kāds ir paraugsalons [BREEZE}, kurā var nodarboties ar fitnesu uz revolucionārā Spa trenažiera – Akvabaika! Papildus pie pamatvirziena, mēs piedāvājam vēl papildus procedūras, kuras veic profesionāli meistari (spa-procedūras, masāžas, kosmetologija, konsultācijas pie uztura speciālista, fizioterapija, manikīrs un pedikīrs).

Pēc veiksmīga starta Latvijā, uzņēmums meklē partnerus Baltijā un Baltkrievijā, lai palīdzētu izveidot un attīstīt veiksmīgu biznesu.

struktūrvienības fotogrāfija
informācija priekš franšīzes ņēmējiem

atbalsts franšīzes ņēmējiem

Pirms Jūsu pirmās BREEZE studijas atvēršanas mēs nodrošināsim Jūsu komandai pilnu apmācības kursu mūsu centrālajā Rīgas studijā un arī Jūsu pilsētā. Neatkarīgi no Jūsu iepriekšējās pieredzes un zināšanām mūsu speciālisti parūpēsies par to, lai Jums būtu pilna izpratne par biznesa uzsākšanu, vadīšanu un attīstīšanu. 


kopējās investīcijas

Aptuvenas investīcijas studijas atvēršanai ar 3 akvabaiku trenažieriem ir 70'000 - 90'000 EUR. Atkarībā no telpu izvietojuma, konfigurācijas un citiem faktoriem trenažieru skaits un pakalpojumu veidi tiks individuāli izvērtēti katrai topošajai studijai. Franšīzes maksa ir 10'000 EUR,  ietver sevī visas ar biznesa palaišanu, apmācībām un atbalstu saistītās izmaksas. 


informācija par franšīzes devēju

kontaktpersona priekš kandidātiem

Juris Roganovs

uzzināt vairāk

Ja vēlaties saņemt papildus informāciju, aizpildiet kontaktformu. Informācija tiks nosūtīta tieši BREEZE watermovements.

ziņojums
Vārds un uzvārds *
Pilsēta *
Tālrunis *
E-pasts *

Katalogā ietverto informāciju ir iesniedzis franšīzes devējs. Pirms sadarbības līguma parakstīšanas kandidātam vajadzētu pārliecināties par uzņēmuma datiem un kopējo biznesa modeļa pievilcību. Redakcija patur tiesības pārbaudīt informāciju par katalogā esošiem uzņēmumiem. Ja saņemat informāciju, ka uzņēmumu iesniegtie dati ir neprecīzi vai novecojuši, lūdzu, sazinieties ar redakciju.