Arby’s

informācija par franšīzes sistēmu

franšīzes sistēmas apraksts

Arby's - Amerikas sendviču restorāns. Pašlaik tīklā ir vairāk kā 3 400 struktūrvienības, kas atrodas Amerikas Savienotajās valstīs, Kanādā, Tuvo Austrumu valstīs un Turcijā. Vairāk nekā 50 gadus uzņēmums piedāvā saviem viesiem ar rokām darinātas sviestmaizes un burgerus, dažādu tautu ēdienus un neaprakstāmi garšīgus desertus. Raksturīga restorānu iezīme ir augstākās kvalitātes gaļas un veselīgākas izvēles ēdienu piedāvājums. Arby's ieņem stabilu pozīciju starp fast food un fast casual ēdināšanas segmentiem.

Arby's saviem franšīzes reģionāliem partneriem piedāvā 20 gadu teritorijas attīstības līgumu.

struktūrvienības

940

franšīzes struktūrvienība

2417, tajā skaitā, 131 struktūrvienība ārpus ASV tirgus

struktūrvienības fotogrāfija
informācija priekš franšīzes ņēmējiem

atbalsts franšīzes ņēmējiem

  • 6-8 intensīvu apmācību kursu ASV priekš franšīzes ņēmēja vadošiem darbiniekiem par visām franšīzes vadības un attīstības niansēm
  • apmācības franšīzes ņēmēja restorānā pirms un pēc tā palaišanas

kopējās investīcijas

Investīcijas restorāna atvēršanā ASV ir no 350 tūkstošiem līdz 2,5 miljoniem USD. Arby's sagaida, ka starptautiskie franšīzes partneri būs gatavi strauji attīstīties un vērt jaunus restorānus attīstības reģionā. Franšīzes ņēmējam ir jābūt pietiekamiem līdzekļiem, kas lautu viņam atvērt vismaz 5-10 Arby's restorānus Baltijā 5 gadu laikā. Atvēršanas dinamika un restorānu lokācijas vietas ir apspriežamas ar franšīzes devēju.

Sākotnējais franšīzes maksājums par viena restorāna atvēršanu ir 10 000 USD. Ikmēneša royalty maksājums ir 4,25% no neto ieņemumiem. Tāpat franšīzes ņēmējam būs jāpiedalās ar 3,75% no pārdošanas ieņēmumiem kopējos mārketinga pasākumos. 


informācija par franšīzes devēju

Arby’s Restaurant Group, Inc.

1155 Perimeter Center West, Atlanta, GA 30338, USA

jroganovs@franchiseinfo.lv

arbys.com

kontaktpersona priekš kandidātiem

Lūdzu

aizpildiet un nosūtiet mums zemākesošo anketu. Atbildīgā par kandidātu atlasi persona nosūtīs Arby's Jums prezentāciju un konfidencialitātes līgumu. Pēc konfidencialitātes līguma aizpildīšanas atbilstošiem kandidātiem sniegsim detalizētu informāciju par biznesa modeli un franšīzes nosacījumiem.

uzzināt vairāk

Ja vēlaties saņemt papildus informāciju, aizpildiet kontaktformu. Informācija tiks nosūtīta tieši Arby’s.

ziņojums
Vārds un uzvārds *
Pilsēta *
Tālrunis *
E-pasts *

lasīt rakstus

visvairāk lasītais

Katalogā ietverto informāciju ir iesniedzis franšīzes devējs. Pirms sadarbības līguma parakstīšanas kandidātam vajadzētu pārliecināties par uzņēmuma datiem un kopējo biznesa modeļa pievilcību. Redakcija patur tiesības pārbaudīt informāciju par katalogā esošiem uzņēmumiem. Ja saņemat informāciju, ka uzņēmumu iesniegtie dati ir neprecīzi vai novecojuši, lūdzu, sazinieties ar redakciju.