FasTracKids

informācija par franšīzes sistēmu

franšīzes sistēmas apraksts

Ikviens bērns piedzimst ar unikālu spēju un talantu kopumu.

Kopš 1998. gada mūsu FasTracKids® programmas, kas tiek īstenotas centros un skolās visā pasaulē, sniedz bērniem unikālu mācīšanās pieredzi, kas ļaus viņiem gūt panākumus 21. gadsimtā. Mēs izstrādājām FasTracKids programmas, jo ticam, ka pastāv atšķirīgas pieejas bērnu izglītošanā — padarot mācības aizraujošas, lai tādā veidā bērni mācītos dabiski un nepiespiesti. Mēs koncentrējamies uz jaunākiem audzēkņiem, jo agrā bērnība ir nozīmīgs laika posms bērna dzīvē, kad nepieciešams pilnveidot viņu mācīšanās un domāšanas prasmes, kā arī veidot viņu emocionālo un sociālo inteliģenci. Ikviens bērns ir pelnījis iespēju attīstīt savu potenciālu, lai gūtu panākumus nākotnē.

Mūsu programmas stimulē bērna dabisko zinātkāri, balstoties uz mācību sistēmas FasTrack® priekšrocībām, lai veicinātu kritisko domāšanu, radošumu, komunikācijas un sadarbības prasmes, un pašapziņu. Mūsu programmas apvieno aizraujošus mācību plānus ar sadarbību veicinošu un uz izklaidi orientētu vidi, lai radītu dinamiskus 21.gadsimta skolniekus. Mūsu mērķis ir iemācīt jūsu bērniem KĀ domāt, nevis KO domāt, vienlaikus, radīt mīlestību uz mācīšanos visa mūža garumā.

Mācīšanās visa mūža garumā ir nozīmīga, jo vairs nepietiek tikai ar to, ka esi „gudrākais” klasē. Pasaule mainās arvien straujāk. Slavenais autors un Hārvardas Universitātes profesors Tonijs Vāgners (Tony Wagner) savā grāmatā “The Global Achievement Gap” (Globālais panākumu trūkums) apgalvo:

„Septiņas prasmes, kas nepieciešamas, lai izdzīvotu 21. gadsimtā, ir kritiskā domāšana un problēmu risināšana, sadarbības veidošana dažādos tīklos, elastība un spēja pielāgoties, iniciatīva un uz uzņēmējdarbību vērsta domāšana, efektīva mutiskā un rakstiskā komunikācija, piekļūšana informācijai un tās analizēšana, kā arī zinātkāres un iztēles pilnveidošana.”

Mēs būsim pagodināti, ja izvēlēsieties mūs par saviem partneriem, lai veidotu jūsu bērnu izglītības pamatus un padarītu viņus par spēcīgiem un neatkarīgiem domātājiem, kuri spēj veiksmīgi konkurēt globālā vidē.

struktūrvienības

Pašlaik mums Latvijā jau ir vairāk kā 700 bērnu- audzēkņu.

struktūrvienības fotogrāfija
informācija priekš franšīzes ņēmējiem

atbalsts franšīzes ņēmējiem

Uzņēmums nodrošina pilnu atbalstu biznesa uzsākšanā un attīstīšanā, nodrošinaot ar apmācībām, metodoloģiju, materiāliem un mārketinga rīkiem.


kopējās investīcijas

Investīcijas atkarīgas no sadarbības modeļa, telpām un citiem faktoriem. Sazinieties ar mūsu pārstāvi, kurš piemeklēs piemērotāko risnājumu Jūsu biznesam.


informācija par franšīzes devēju

FasTracKids

+371 29 558 222

jroganovs@franchiseinfo.lv

fastrackids.lv

kontaktpersona priekš kandidātiem

Juris Roganovs

uzzināt vairāk

Ja vēlaties saņemt papildus informāciju, aizpildiet kontaktformu. Informācija tiks nosūtīta tieši FasTracKids.

ziņojums
Vārds un uzvārds *
Pilsēta *
Tālrunis *
E-pasts *

lasīt rakstus

Katalogā ietverto informāciju ir iesniedzis franšīzes devējs. Pirms sadarbības līguma parakstīšanas kandidātam vajadzētu pārliecināties par uzņēmuma datiem un kopējo biznesa modeļa pievilcību. Redakcija patur tiesības pārbaudīt informāciju par katalogā esošiem uzņēmumiem. Ja saņemat informāciju, ka uzņēmumu iesniegtie dati ir neprecīzi vai novecojuši, lūdzu, sazinieties ar redakciju.