Capital Realty

informācija par franšīzes sistēmu

franšīzes sistēmas apraksts

CAPITAL Realty ir visstraujāk augošais nekustamo īpašumu aģentūru tīkls. Dažu gadu laikā uzņēmums CAPITAL Realty, pateicoties inovatīvām tehnoloģijām, efektīviem biznesa procesiem un īpašai darba videi, ir kļuvis par Lietuvas nekustamā īpašuma tirgus līderi (gan kopējā naudas apgrozījuma, gan aģentu/mākleru skaita ziņā). Pateicoties šiem straujajiem panākumiem, uzņēmums ir uzsācis starptautisko attīstību, nodrošinot savus partnerus citās valstīs ar pilnu apmācību ciklu, mārketinga rīkiem, tehnoloģiskiem risinājumiem un efektīvu atbalsta sistēmu. CAPITAL Realty jau darbojas Lietuvā, Spānijā, Lielbritānijā, tagad arī Latvijā. Jau drīzumā ir paredzama darbības uzsākšana Polijā, Igaunijā un daudzās citās valstīs.

struktūrvienības

CAPITAL Realty tīklā ir >10 franšīzes, bet kopējais aģentu skaits ir > 300.

struktūrvienības fotogrāfija
informācija priekš franšīzes ņēmējiem

atbalsts franšīzes ņēmējiem

CAPITAL Realty franšīze piedāvā:

  • labākos darba apstākļus nekustamo īpašumu aģentiem,
  • visaptverošas apmācības,
  • praktiskas un mūsdienīgas klientu un darījumu vadības sistēmas,
  • iespēju specializēties jebkurā no vēlamajiem nekustamā īpašuma segmentiem.

kopējās investīcijas

  • Franšīzes maksa - sākot no 3'000EUR
  • Sākotnējās investīcijas - sākot no 10'000EUR
  • Ikmēneša royalty maksājums 5% + 10EUR par katru sistēmas lietotāju

Atkarībā no izvēlētā reģiona lieluma, atrašanās vietas un citu CAPITAL aģentūru skaita reģionā, investīciju apjoms un franšīzes maksa var būtiski atšķirties. Piemēram, franšīzes nekustamo īpašumu aģentūras izveidei un sākotnējā perioda darbības nodrošināšanai Rīgā var būt nepieciešami 30'000 - 40'000EUR. Savukārt, investīcijas Ventspilī varētu būt 10'000 - 15'000EUR robežās.

Precīza investīciju summa tiks noteikta pēc Jūsu tirgus potenciāla izvērtēšanas, biznesa mērķu noteikšanas un sākotnējā biznesa plāna izveides.


pamata nosacījumi

Par CAPITAL Realty franšīzes partneriem var kļūt gan jau esošas nekustamo īpašumu aģentūras, kas vēlas straujāku attīstību un lielākas peļņas iespējas, gan jebkura fiziska persona, kurai ir ambīcijas un spējas uzbūvēt pelnošu biznesu. Iepriekšēja pieredze nekustamo īpašumu jomā ir vēlama, taču nav obligāta, jo franšīzes devējs nodrošina plašas apmācības un efektīvus biznesa vadības rīkus.

Lai pārliecinātos par Jūsu izvēlētā tirgus potenciālu (pilsēta, reģions), CAPITAL Latvijas pārstāvis palīdzēs ar tirgus izvērtējumu un biznesa plāna finansu sadaļas izveidi. Gadījumā, ja abas puses saskatīs iespēju pilnvērtīgai sadarbībai, tiks piedāvāts noslēgt franšīzes līgumu.

Pēc franšīzes līguma noslēgšanas CAPITAL Realty franšīzes devēja komanda sadarbībā ar franšīzes ņēmēju izstrādās detalizētu mārketinga plānu straujai uzņēmuma attīstībai, nodos visus efektīva biznesa vadīšanai nepieciešamos rīkus un sniegs pilnu atbalstu uzstādīto mērķu sasniegšanai.


informācija par franšīzes devēju

UAB Capital Realty

Lithuania, Vilnius, Lvovo str. 25, 16th floorCAPITAL Realty Office

+371 29 676 337

arta.zakse@capitalrealty.com

capitalrealty.com

kontaktpersona priekš kandidātiem

Arta Zakse

Capital Realty pārstāve Latvijā

uzzināt vairāk

Ja vēlaties saņemt papildus informāciju, aizpildiet kontaktformu. Informācija tiks nosūtīta tieši Capital Realty.

ziņojums
Vārds un uzvārds *
Pilsēta *
Tālrunis *
E-pasts *

lasīt rakstus

Katalogā ietverto informāciju ir iesniedzis franšīzes devējs. Pirms sadarbības līguma parakstīšanas kandidātam vajadzētu pārliecināties par uzņēmuma datiem un kopējo biznesa modeļa pievilcību. Redakcija patur tiesības pārbaudīt informāciju par katalogā esošiem uzņēmumiem. Ja saņemat informāciju, ka uzņēmumu iesniegtie dati ir neprecīzi vai novecojuši, lūdzu, sazinieties ar redakciju.