KIODA

informācija par franšīzes sistēmu

franšīzes sistēmas apraksts

KIODA ir starptautisks mazumtirdzniecības veikalu koncepts. Vārds "KIODA" ir cēlies no korejiešu valodas un nozīmē "skaists"! Mēs piedāvājam dažādus tematiskus, ļoti krāsainus un skaistus produktus no Korejas un citām valstīm. Mūsu pārliecība ir ka perfektums slēpjas vienkāršībā! Mūsu ražošanas pamatā ir unikāls produktu dizains. Katru ceturksni mūsu pircēji ierauga daudz jaunus produktus, ko nodrošina pazīstamu dizaineru no visas pasaules inovatīvās idejas. Tas ir mūsu solījums visiem mūsu pircējiem- vienmēr būt stilīgiem un nekad neiziet no modes, iepērkoties KIODA veikalos.

struktūrvienības

Vjetnamā, Malaizijā, Singapūrā, Kazahstānā, Nepālā, Indijā, Indonēzijā, Filipīnās

franšīzes struktūrvienība

Malaizijā, Singapūrā, Vjetnamā, Kazahstānā, Nepālā, Indijā, Indonēzijā, Filipīnās

struktūrvienības fotogrāfija
informācija priekš franšīzes ņēmējiem

atbalsts franšīzes ņēmējiem

1. Sākotnējo apmācību fāze

Jums nav jābūt ekspertam, lai kļūtu par mūsu franšīzes partneri. Faktiski, jūs varat nezināt pilnīgi neko par mūsu darbības jomu. Jums pat nav jābūt vadības pieredzei, lai gan tas varētu būt noderīgi. Tas viss ir tādēļ, ka mēs nodrošinām visus franšīzes ņēmējus ar pilnvērtīgu apmācību procesu vienas nedēļas garumā.

Sākotnējās apmācības notiek centrālajā ofisā Malaizijā. Galvenās tēmas ir vadības un operacionālie procesi, kā arī klientu apkalpošanas process.

2. Biznesa izveides atbalsta fāze

Šajā posmā KIODA nodrošina jūs ar visu nepieciešamo atbalstu veikala izveidē un atvēršanā. Mēs jums palīdzēsim ik uz soļa un jūs saņemsiet pilnu atbalstu, kad vien tas būs nepieciešams, piemēram, izvēloties atbilstošas telpas vai iekārtojot veikala dizainu. Mēs pārliecināsimies, ka esat nodrošināti ar atbilstošu aprīkojumu un programmatūru, esat pareizi izveidojuši mājas lapu, sniegsim atbalstu sabiedrisko attiecību jomā un pat palīdzēsim ar jūsu veikala personāla atlasi un darbinieku apmācībām.

3. Nepārtraukts atbalsts

Tiklīdz jūs būsiet atvēruši savu veikalu, jūs saņemsiet no mums pilnu atbalstu visa veikala darbības laikā. Jums jebkurā laikā būs pieejama atbalsta komanda, mentoru programma, tehniskais atbalsts. Neapšaubāmi arī iegūsiet priekšrocības no mūsu īpašajiem kontaktiem ar piegādātājiem, kā arī atlaides, ko sniedz kolektīvais preču iepirkums.


kopējās investīcijas

Aptuvenas investīcijas (bez īres un remonta darbiem):

  • Viena veikala franšīze EUR 118,000 - EUR 168,000
  • Master-franšīze EUR 186,000 - EUR 219,000

Līguma termiņš: 5 gadi

Royalty: 3%

Produktu maržas vidēji ir 45%-50%

Produktu vidējā mazumtirdzniecības cena ir aptuveni USD 2,50 (<70%).</p>

 

 


pamata nosacījumi

No partnera mēs sagaidām:

  1. pilnu nodošanos biznesam
  2. degsmi par to, ko mēs darām
  3. finansiālu stabilitāti
  4. biznesa skatījumu un plānu
  5. spēju ātri pieņemt lēmumus

informācija par franšīzes devēju

Kioda Malaysia SDN BHD

68 Austin Heights 8/7, Jaman Mount Austin, 81100, Javor Bahru, Malaysia

+60167155125

jason@kioda.my

kioda.kr

kontaktpersona priekš kandidātiem

Jason (lūgums sazināties angliski).

uzzināt vairāk

Ja vēlaties saņemt papildus informāciju, aizpildiet kontaktformu. Informācija tiks nosūtīta tieši KIODA.

ziņojums
Vārds un uzvārds *
Pilsēta *
Tālrunis *
E-pasts *

lasīt rakstus

visvairāk lasītais

Katalogā ietverto informāciju ir iesniedzis franšīzes devējs. Pirms sadarbības līguma parakstīšanas kandidātam vajadzētu pārliecināties par uzņēmuma datiem un kopējo biznesa modeļa pievilcību. Redakcija patur tiesības pārbaudīt informāciju par katalogā esošiem uzņēmumiem. Ja saņemat informāciju, ka uzņēmumu iesniegtie dati ir neprecīzi vai novecojuši, lūdzu, sazinieties ar redakciju.