Pievienojies mums un sajūti grupas spēku!
 

Attīsti savu viesnīcu ar mūsu franšīzi!

Orbis Group ir AccorHotels master-franšīzes ņēmējs Centrālajā un Austrumu Eiropā (tajā skaitā arī Baltijas valstīs). Orbis Group uzsāka sadarbību ar AccorHotels 1973.gadā un pašlaik ir lielākais viesnīcu operators Centrālajā un Austrumu Eiropā, kopumā piedāvājot 19,000 numurus vairāk nekā 100 viesnīcās.

Orbis Group atbild par AccorHotels zīmolu attīstību 16 valstīs: Latvia, Lithuania, Estonia, Czech Republic, Poland, Romania, Slovakia, Hungary, Serbia, Croatia, Slovenia, Macedonia, Montenegro, Bosnia and Herzegovina un Bulgaria.

Viesnīcas darbojas ar zīmoliem Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles and ibis budget, kā arī Orbis Hotels.

Kā viens no pasaules vadošajiem viesnīcu tīkliem, Accorhotels piedāvā saviem klientiem un investoriem pieredzi un zināšanas, kas ir pilnveidojušās un apliecinājušas sevi, attīstot 3,700 viesnīcu tīklu.

Savieno starptautisku pieredzi ar vietējā tirgus zināšanām

Mēs zinām, ka veiksmīga viesnīcas vadīšana mainīgos tirgus apstākļos ir liels izaicinājums. Tajā pašā laikā, biznesa mērķus ir daudz vieglāk sasniegt, ja jums ir iespēja paļauties uz spēcīga partnera pieredzi. Pievienošanās Orbis Group ļaus Jums ātri izpildīt savus biznesa plānus. Mēs Jums sniegsim padomus par nepieciešamajām investīcijām, lai pēc iespējas ātrāk palielinātu biznesa rentabilitāti. Sadarbība ar Orbis grupu ir iespēja izmantot unikālās zinātības priekšrocības, apvienojot vietējā tirgus zināšanas ar globālo pieredzi un vērtībām, ko Accor grupa ir ieguvusi 45 gadu laikā.

Pielieto zināšanu un pieredzes priekšrocības savā biznesā

 • Profesionāls atbalsts

  Jūsu rīcībā būs mūsu atbalsta komanda. Viņu vispusīgās zināšanas un pieredze palīdzēs visu svarīgo lēmumu pieņemšanā.

 • Pārliecība par produktu un pakalpojumu kvalitāti

  Mēs esam izdarījuši visu nepieciešamo, lai nodrošinātu produktu un pakalpojumu kvalitāti atbilstošā līmenī. Pateicoties šīm procedūrām, viesi vienmēr būs apmierināti ar Jūsu viesnīcas pakalpojumiem.

 • Izmaksu optimizēšana

  Jūs saņemsiet visas nepieciešamās zināšanas viesnīcas operacionālo izmaksu un sākotnējo investīciju optimizēšanai.

Palieliniet savus ieņēmumus

 • Spēcīgi mārketinga un virzīšanas tirgū rīki

  Efektīvas mārketinga kampaņas un uzticami Accor zīmola standarti ļaus Jums ātri palielināt savu apmierināto viesu skaitu.

 • TARS rezervāciju sistēma

  Rezervāciju sistēma TARS, kas darbojas visā pasaulē, pilnīgi noteikti ļaus palielināt Jūsu pārdošanas rezultātus. Mūsu viesnīcās aptuveni 50% no visām rezervācijām tiek veiktas caur šo sistēmu.

 • Online kanālu potenciāls

  Izmantojiet lielisku iespēju uzrunāt patērētājus saistībā ar Jūsu viesnīcas sniegtajiem pakalpojumiem caur dažādiem vietējiem un starptautiskiem online pārdošanas kanāliem.

 • Starptautiska lojalitātes programma Le Club

  Lojalitātes programma, kas vieno 18 miljonus AccorHotels biedru visā pasaulē. Polijā vien šo programmu regulāri izmanto 180,000 biedri, kas ir mūsu viesnīcu viesi.

Radiet labāko darbavietu priekš saviem darbiniekiem

 • Atbalsts personāla atlasē

  Mūsu atbalsts personāla piesaistes procesā ļaus Jums atrast un pieņemt darbā labākus savas nozes profesionāļus. Mūsu datubāzes katru gadu tiek papildinātas ar 250,000 jauniem pieteikumiem.

 • Personāla apmācības

  Visiem darbiniekiem tiek nodrošināta piekļuve Orbis grupas apmācību sistēmai un materiāliem, tādējādi ļaujot celt viņu kvalifikāciju. Papildus tam viņiem ir iespēja izmantot apmācību kursus tuvākajā Accor Academy.

 • Motivācijas programmas

  Mēs Jums palīdzēsim izvēlēties labāko motivācijas programmu priekš Jūsu darbiniekiem, kas ļaus sasniegt labākus rezultātus un nodrošinās darbinieku apmierinātību.

Izmanto franšīzi saviem panākumiem!

Mēs zinām un izprotam viesnīcu tirgus specifiku, turklāt, mūsu zināšanas ir milzīgas pieredzes rezultāts, ko esam ieguvuši, vadot savas viesnīcas. Tas padara mūsu piedāvājumu nepārspējamu.

Izvēlies vienu no Accor Hotels starptautiskajiem zīmoliem un pievienojies lielākajam viesnīcu tīklam Centrālā un Austrumu Eiropā.

Nepieciešamie 3 soļi:

Esoša viesnīca Jauna viesnīca

1. Pamatinformācijas prezentācija par AccorHotels zīmoliem un sadarbības priekšrocībām.

1. Pamatinformācijas prezentācija par AccorHotels zīmoliem un sadarbības priekšrocībām.

2. Prezentācija par atbalstu pārdošanā, mārketingā, distribūcijā un IT, kā arī objekta pārbaudē - iespējamo uzlabojumu un izmaiņu veikšanai AccorHotels standartu sasniegšanai.

2. Prezentācija par atbalstu pārdošanā, mārketingā, distribūcijā, IT un Clover tehnisko atbalstu, kas ļaus Jums izveidot un vadīt AccorHotels standartiem atbilstošu viesnīcu.

3. Nepieciešamās dokumentācijas un franšīzes līguma sagatavošana un parakstīšana viesnīcas integrēšanai AccorHotels zīmola viesnīcu tīklā.

3. Nepieciešamās dokumentācijas un franšīzes līguma sagatavošana un parakstīšana viesnīcas integrēšanai AccorHotels zīmola viesnīcu tīklā.

Izvēlieties atpazīstamību un kļūstiet par mūsu partneriem!

Vēlaties uzzināt vairāk par Accor Group zīmoliem? Aizpildiet, lūdzu, kontaktformu vai rakstiet e-pastu (malgorzata.morek@accor.com)! Lūdzu, rakstiet mums angļu valodā.

Uzzināt vairāk
Ja vēlaties saņemt papildus informāciju, aizpildiet kontaktformu. Informācija tiks nosūtīta tieši Orbis.
Uzzināt vairāk
Contact information
Contact information
If you see this, leave this form field blank