Uz Parīzi pēc franšīzes

Franchise Expo Paris - viens no lielākajiem franšīzes jomas notikumiem pasaulē.
Otrdiena
10.01.2017
Parīze martā kļūs par Eiropas franšīzes tirgus centru. Uzņēmēji varēs doties jaunu biznesa ideju meklējumos. Jau vairāk nekā 30 gadus Parīzē tiek rīkota lielākā franšīzes izstāde Eiropā – Franchise Expo Paris.
 

Šogad pasākums norisināsies no 19. līdz 22. martam izstāžu un konferenču kompleksā Porte de Versailes.

Franchise Expo Paris ir starptautiskas izstādes statuss, jo no vairāk kā 500 franšīzes devējiem apmēram puse parasti ir starptautiski zīmoli, kas meklē sadarbības partnerus dažādās Eiropas valstīs. Parīzes izstādē tradicionāli ir pārstāvētas franšīzes no tādām valstīm kā ASV, Kanāda, Vācija, Lielbritānija, Koreja un daudzām citām. Tikpat raiba publika ir apmeklētāji, kuri 2016.gadā uz pasākumu bija atbraukuši no 97 valstīm un kuru kopējais skaits pārsniedza 35’000. Katru gadu izstādē var satikt arī daudzus uzņēmējus no Baltijas, kuri meklē interesantas biznesa idejas, kuras pēc tam realizēt vietējos tirgos.

Franchise Expo Paris oficiālais partneris ir PROFIT system grupa- starptautiska franšīzes pakalpojumu sniedzēju uzņēmumu grupa, kuras sastāvā ietilpst arī FranchiseINFO.lv portāls. Pateicoties tam, mūsu lasītājiem būs iespēja saņemt bezmaksas ieejas biļetes izstādē, iepriekš piereģistrējoties pa zemāk norādīto saiti. Uzņēmējiem, kuri plāno apmeklēt izstādi, iesakām laicīgi iegādāties aviobiļetes un rezervēt viesnīcas.

Kā jau katru gadu, mūsu uzņēmumu grupa atkal piedalīsies Parīzes izstādē. Esat laipni lūgti apmeklēt PROFIT system stendu un satikt pieredzējušu starptautisku franšīzes ekspertu komandu.

Saite bezmaksas reģistrācijai: https://badge.franchiseparis.com/en/visiteur.htm?codePromo=FP17W5


Žurnāliste