Uz Katovici pēc biznesa idejām

Uzņēmējiem, kuri vēlas iegādāties franšīzi, būs iespēja klātienē tikties ar dažādu franšīzes sistēmu pārstāvjiem.
Svētdiena
12.03.2017
Ja plānojiet uzsākt savu biznesu ar franšīzi, bet nevarat sagaidīt Varšavas izstādi rudenī, jums ir iespēja apmeklēt reģionālo franšīzes izstādi "Idejas jūsu biznesam", kas jau pavisam drīz norisināsies Katovicē.
 

Divu dienu garumā, 31.martā un 1.aprīlī, Katovices Starptautiskajā kongresu centrā izstādes apmeklētājiem būs pieejams plašs klāsts ar pārbaudītām un sevi tirgū pierādījušām biznesa idejām. Šogad izstādē īpaši daudz būs pārstāvētas ēdināšanas franšīzes.

Uzņēmējdarbības uzsākšana, tajā skaitā arī franšīzes iegāde, ir viens no svarīgākajiem lēmumiem, ko cilvēks pieņem sava mūža laikā, savukārt, franšīzes izstādes palīdz pieņemt apdomātus lēmumus. Katovicē izstāde tiek rīkota jau otro gadu pēc kārtas. Līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šogad topošie uzņēmēji varēs satikt dažādu franšīzes sistēmu pārstāvjus un noskaidrot būtiskus jautājumus par franšīžu nosacījumiem, franšīzes devēju sniegto atbalstu, prasībām pret franšīzes ņēmējiem, investīciju lielumu un to paredzamo atmaksāšanās periodu.

“Pagājušā gada izstāde pārspēja visas mūsu cerības. Pasākumu apmeklēja daudzi uzņēmēji, kuri bija nopietni ieinteresēti sadarbībā. Šogad mēs piedalīsimies ar visiem saviem zīmoliem, cerot piesaistīt jaunus franšīzes partnerus”, saka Wojcieh Godunski, franšīzes uzņēmumu „Biesiadowo“, „Western Chicken“, „Rybkodajnia“, „Western Tortilla“, „Cofeelofee“ un „Mangatto“ īpašnieks.

Šogad izstādes organizētāji sagaida aptuveni 70 dalībniekus un vairāk nekā 3000 apmeklētājus.

Šogad franšīzes izstādes rīkotāji plāno izrādīt aptuveni 70 dažādas franšīzes koncepcijas. Paredzams, ka izstādi apmeklēs vairāk nekā 3000 apmeklētāju. Kā jau ierasts, franšīzes pasākumā būs plaši pārstāvēts ēdināšanas un viesmīlības sektors (Crazy Piramid Pizza, Pizzeria Stopiątka, Przystanek Pierogarnia, Setka Polska, Telepizza, Lody Bonano, Lody Mangatto, U Lodziarzy u.c.), mazumtirdzniecības tīkli (Carrefour, Spar, eSmoking World), veselības un fitnesa jomas (Mrs.Sporty, Yasumi), nekustamo īpašumu franšīzes (ReMax, Metrohouse), bērnu izglītības un attīstības franšīzes (Leader School, Leonardo School, Kreatywne Maluchi) un daudzas citas franšīzes no dažādām nozarēm.

Katovices izstādes “Idejas jūsu biznesam” rīkotājs ir PROFIT system grupa, kas jau 15 gadus organizē arī franšīzes izstādi Varšavā, kas ir lielākais franšīzes notikums Centrālajā un Austrumu Eiropā un viens no lielākajiem visā Eiropā.

Piektdien, 31.martā, izstāde darbosies no 9 rītā līdz 17 vakarā, bet sestdien, 1.aprīlī – no 9 rītā līdz 15 pēcpusdienā. Ieejas maksa ir 10 zloti (aptuveni 2 eiro).

Plašāku informāciju par franšīzes izstādi “Idejas jūsu biznesam” varat atrast šeit.


Žurnāliste

populārs forumā