Eiropas franšīzes satiekas Varšavā

Jau 15.gadu pēc kārtas norisināsies lielākais franšīzes sektora notikums Centrālā un Austrumeiropā.
Otrdiena
19.09.2017
Tuvojas lielākais Centrālās un Austrumu Eiropas franšīzes notikums. Tas pulcēs 200 izstādes dalībniekus un vairāk kā 7000 izstādes apmeklētājus.
 

No 26.-28.oktobrim jau piecpadsmito gadu pēc kārtas Polijā norisināsies gadskārtējā franšīzes izstāde. Nu jau kļuvis par tradīciju, ka šajā izstādē piedalās arī Latvijas franšīzes uzņēmumi. To mērķis ir Polijas un citu Centrāleiropas tirgu iekarošana. Polijas tirgus iedzīvotāju skaits vien pārsniedz 38 miljonus, kam var pieskaitīt vēl vairāku desmitu miljonu tirgus, ko veido Čehija, Slovākija, Ungārija un citas kaimiņu valstis. Šogad Latviju izstādē pārstāvēs juvelieizstrājumu un ēdināšanas nozares uzņēmumi.

Latvijas uzņēmumiem dalība šajā izstādē nodrošina daudzas būtiskas priekšrocības. Pirmkārt, tā ir iespēja demonstrēt savus produktus un pakalpojumus potenciāliem franšīzes partneriem. Otrkārt, tā ir iespēja notestēt savu mārketinga stratēģiiju, veikt korekcijas un gala rezultātā noslēgt izdevīgus sadarbības līgumus. Katru gadu izstāde palīdz izstādes dalībniekiem, franšīzes uzņēmumiem, piesaistīt simtiem jaunu franšīzes ņēmēju.

Arī tiem, kas meklē priekš sevis jaunas biznesa iespējas

Vairāku gadu garumā uz izstādi dodas arī topošie uzņēmēji no Baltijas, kas meklē sev piemērotas interesantas biznesa iespējas. Izvēlēties patiešām ir no kā, jo izstādē ir pārstāvētas gandrīz visas uzņēmējdarbības jomas, sākot ar ēdināšanu un viesnīcu biznesu, beidzot ar nekustamo īpašumu un bērnu izklaides/ apmācības jomām. Izstādes priekšrocība ir daudzu salīdzinoši nelielu franšīzes devēju piedalīšanās, kuru nosacījumi ir pieejamāki plašākam topošo uzņēmēju lokam.

Atbalsts dalībai izstādē

Izstādi organizē Profit System Group, kas ir lielākā franšīzes konsultāciju grupa Eiropā. Tā katru gadu apkalpo vairāk kā 1000 franšīzes uzņēmumus. Šīs Grupas biedrs ir arī Latvijas uzņēmums FRANCITY, kura komanda, kā jau katru gadu, arī šogad, būs priecīga jums palīdzēt ar visiem organizatoriskiem jautājumiem gan dalībai izstādē, gan vienkārši izstādes apmeklēšanā. Izstādes dalībniekiem ir pieejams 80% līdzfinansējums no LIAA. Par visiem ar izstādi saistītiem jautājumiem, lūdzu, rakstiet uz info@francity.com.


Informācija par apmeklētāju
Informācija par apmeklētāju
Papildus informācija
Papildus informācija
If you see this, leave this form field blank
Žurnāliste

populārs forumā