Biznesa iespēju gadatirgus

BuyBrand
BuyBrand / Gaidāma piesātināta pasākumu programma.
Pirmdiena
30.07.2018
No 10. līdz 12.septembrim jau 16.reizi norisināsies BUYBRAND Expo.
 

Starptautiskā franšīžu izstāde BUYBRAND Expo, kas katru gadu notiek Maskavā, stabili ieņem vietu starp pasaules TOP 3 franšīzes pasākumiem. Izstādes laikā uzņēmējiem būs iespēja piemeklēt sev jaunas biznesa iespējas, apmainīties ar pieredzi ar vadošiem dažādu nozaru uzņēmumu pārstāvjiem, kā arī iepazīties ar jaunākajām tendencēm pasaules biznesā.

2018. gada izstādē paredzēts, ka piedalīsies ap 240 zīmoliem un vairāk kā 8000 uzņēmēji, investori un biznesa uzsācēji no visas pasaules. Savu dalību jau ir apstiprinājuši tādi zīmoli, kā Miniso, «Стильпарк», «Шоколадница», «Советская аптека», «33 пингвина», Tamaris, «Инвитро», Domino’s Pizza, Yves Rocher, Beeline, Dr. Koffer, SAS GAUTIER FRANCE un daudzi citi.

Iespēja apmeklēt vērtīgus pasākumus

Paredzēts, ka izstādes laikā būs piesātināta pasākumu programma. No 10. līdz 12.septembrim norisināsies starptautiskais forums «Франчайзинг в России: драйвер развития экономики территорий», kuru atbasta Krievijas Tirdzniecības un Rūpniecības kamera, Krievijas Federācijas tirdzniecības un rūpniecības ministrija un AS «Krievijas eksporta centrs». Forumā piedalīsies federālās likumdošanas un izpildvaras pārstāvji, reģionu vadītāji, uzņēmēji no Maskavas, Sanktpēterburgas un Krievijas reģioniem, franšīzes jomas eksperti.

Izstādes laikā jau trešo reizi norisināsies arī apmācību kursi «Franšīzes devēju skola».

Dalība un papildus informācija

Saņemt papildus informāciju par izstādi vai pieteikt savu dalību izstādē varat:

FRANCITY info@francity.com

EMTG info@expomtg.com


Žurnāliste

populārs forumā